אמן חושים לחנוכת בית

טקס חנוכת הבית הוא אחד הטקסים היותר משמחים ויותר אופטימיים שאפשר להעלות על הדעת. טקס חנוכת הבית מעוגן היטב הן במסורת היהודית והן במסורות של דתות וקבוצות אוכלוסייה שונות. מתי בדיוק נערכת מסיבת חנוכת הבית? כיצד כדאי לחגוג את הטקס ולהדגיש את העובדה שמדובר ביום משמח במיוחד? מהו אמן חושים ולמה כדאי לשלב הופעה של אמן כזה בטקס חנוכת הבית?

קלפים

חנוכת בית – מתי עורכים אותה

חנוכת בית הינה טקס עתיק למדיי. מדובר בטקס שיש בו סממנים דתיים וחברתיים מובהקים. משפחה שעברה לבית חדש, ביצעה את כל השיפוצים הנדרשים והתאימה את הבית לצרכים שלה, מזמינה את כל האנשים הקרובים למסיבה שבה היא חונכת את הבית החדש. השיפוצים בבית עשויים לכלול שיפוצים במטבח, או החלפה גמורה שלו כולל צנרת, מרצפות, אריחי שיש בקירות וכמובן – החלפה של השיש בכיור. זאת, בנוסף להחלפה של הארונות. גם החללים האחרים בבית, קרי חדרי השינה, הסלון וחדר האמבטיה, זוכים לטיפול ושיפוצים יסודיים. ככלל, הנטייה במקרים כאלה היא להחליף את צנרת המים ולחדש את צנרת החשמל ולבצע צביעה יסודית של כל הבית. אם קיים בדירה מיזוג מרכזי או חימום רצפתי, השיפוצים יכללו טיפול והתאמה שלהם לדיירים החדשים.

למידע נוסף על שיפוץ אמבטיה לחץ כאן

טקס חנוכת בית נחגג בדרכים שונות אצל קבוצות אוכלוסיה שונות. דתיים ושומרי תורה ומצוות יחגגו אותו בסעודה ובתפילה, שהמטרה שלה לברך את הבית החדש ואת היושבים בו. משפחות חילוניות חוגגות גם הן בארוחה, אבל לעיתים המסיבה מקבלת ממד חדש. יש משפחות המזמינות זמרים, ויש כאלה ההופכות את הטקס למסיבה של ממש. אחד הדברים שעשויים להפוך את הטקס למעניין יותר, היא הופעה של אמן חושים שיבדר את המשתתפים בחגיגה בפעלולים מדהימים ומעניינים.

מהו אמן חושים ולמה כדאי לשלב אותו בחנוכת הבית

אמן חושים הוא בעל מקצוע, האמון על שימוש באמצעים שונים על מנת לייצר אצל קהל המשתתפים אשליה של שליטה בכוח המחשבה. אין מדובר בשימוש באביזרים מוחשיים דווקא, כפי שמקובל בקסמים, אלא בניסיון מצטבר והיכרות עם התגובות הצפויות של קהל המשתתפים, במטרה לייצר אשליה של קריאת מחשבות. אמן חושים אמיתי הוא אדם המצטיין ברמה גבוהה של רגישות לאנשים הנמצאים סביב. עם זאת, האמן הזה לעולם לא מפסיק ללמוד ולהתמקצע. על מנת שההופעה של האמן תצליח, כדאי לאפיין את קהל המשתפים לפני ההופעה. אפיון כאמור יקל עליו לזהות מראש תגובות אפשריות למצבים מסוימים, מה שיעצים את הרושם של ההופעה.

שילוב אמן חושים בטקס חנוכת בית, כמו גם במגוון רחב של הזדמנויות אחרות, מעניק לטקס נופך מעניין ומיוחד. זאת, תוך השקעה מינימאלית של זמן ואמצעים אחרים לארגון ההופעה. אם יש לך עניין בהופעה של אמן חושים לטקס חנוכת בית ובכלל, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולארגן לקהל המשתתפים הופעה שאותה כל אחד מהנוכחים יזכור עוד זמן רב.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם