3 חדרי בריחה שאסור לפספס כשאתם בחיפה

אין ספק כי הקורונה השפיעה מאוד על עם ישראל ולו בגלל העובדה כי אנו לא יכולים לטוס.

הישראלים אשר אין להם מעבר יבשתי אל מדינות אחרות (ומצרים וירדן לא נכללות בכך מכיוון שהשלום איתם קר) ניצלו את בן גוריון בכדי לטוס פעמיים שלוש בשנה לחו"ל וכעת הקורונה לקחה זאת מהם.

כיום אי אפשר לטוס לחו"ל והדבר היחיד שאפשר לעשות זה לבלות בארץ במגוון האטרקציות הקיימות.

על רקע זה חובה לציין כי חיפה היא אחת הערים המעניינות ביותר בארץ וזאת עקב סיבות רבות.

כך אפשר לראות כי ישראלים רבים רוצים לבקר בחיפה ולהתרשם ממנה.

כאן המקום לומר כי יש בחיפה סצנה של חדרי בריחה ולכן חשבנו כי יהיה זה נכון להביא בפניכם 3 חדרי בריחה שאסור לפספס בחיפה.

כל אחד מחדרי הבריחה הללו הוא אטרקציה בפני עצמה ומובטח לכם בילוי בלתי נשכח בעיר עם חדרי הבריחה הללו.

 

שוד בנק

חדר הבריחה הראשון שאנו רוצים לציין כבלתי נשכח הוא שוד בנק. מדובר על חדר בריחה מרתק, מעניין וייחודי ביותר שאין כדוגמתו בארץ, החדר נחשב למאתגר מאוד ולמעניין מאוד והוא מתאים לבין 2 לעשרה אנשים בו זמנית. החדר מתאים גם לאנשים אשר רוצים לבלות וגם לאנשים אשר מחפשים עניין בימי הקורונה הקשים. שוד בנק הוא ללא ספק לא רק בין חדרי הבריחה הטובים בחיפה אלא גם בין חדרי הבריחה הטובים בארץ.

 

המוזיאון הנטוש

יש הרבה חדרי בריחה בחיפה אך אין עוד חדר כמו המוזיאון הנטוש. המוזיאון הוא חדר מדהים ביופיו והוא מאתגר מאוד. אם תבואו למוזיאון אנו מבטיחים לכם הנאה עצומה ואתגרים שלא תשכחו הרבה מאוד זמן. רבים רואים את המוזיאון הנטוש כחדר בריחה ברמה של חו"ל ורואים בו את החדר הטוב ביותר בארץ בקטגוריה שלו. אפשר לומר כי החדר מפחיד ויש על המוזיאון הרבה מאוד סיפורים מפחידים וזאת עקב העובדה כי הוא נטוש כבר שנים ארוכות וזה משהו שאי אפשר להתעלם ממנו. התעלומה במוזיאון היא מעניינת מאוד ומובטח לכם הנאה עצומה אם תברחו בחדר בריחה זה.

 

הפיצה של דודה מרתה

רשת אסקייפ רום סניף חיפה הביאה לעולם חדרי הבריחה סטנדרט חדש בדמות הפיצה של דודה מרתה. מדובר על חדר בריחה קולינרי וככזה הוא מביא בתוכו אתגרים נפלאים שכמותם לא ראיתם מעולם באף חדר. ואכן אפשר לומר כי הפיצה של דודה מרתה לא דומה לאף חדר אחר בארץ ובעולם וזו הסיבה שהוא כה מומלץ בתור חדר בריחה. החדר מתאים לבין 2 עד 6 אנשים והוא טומן בחובו הפתעות רבות אשר אתם לא יכולים לדמיין אותם מכיוון שהן כה מיוחדות וכה שונות מכל מה שיש בחדרי בריחה אחרים.

 

דרך מפותלת

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם