כמה עולה סדנת גיבוש לצוות

אם גם אתם חשים בתקשורת לקויה וחוסר גיבוש בארגון שלכם, כדאי שתקראו את המאמר הבא.

סדנת גיבוש צוות תשפר לחלוטין את האווירה בארגון שלכם.

לפניכם מספר סדנאות מעניינות ומיוחדות שיתרמו לגיבוש הצוות שלכם.

 

גיבוש צוות – משימה מאתגרת

אם אתם עומדים בראש צוות או אם אי פעם הייתם חלק מאחד כזה, ודאי אתם יודעים כי גיבוש צוות הוא איננה משימה פשוטה. בחברות ובארגונים נמצאים אנשים מרקעים וממקומות שונים. סביב שגרת היומיום וביצוע המשימות, לא תמיד מצליחים החברים בארגון להתגבש ולהכיר זה את זה. חוסר גיבוש, פעמים רבות משמעותו תקשורת לקויה, אווירה לא נעימה או שעמום. אם אתם מעוניינים לשנות את פני הדברים וליצור אווירה חברתית ונעימה בארגון שלכם – סדנאות גיבוש צוות הן הפתרון עבורכם.

 

משחקי חשיבה

ידוע כי עבודת צוות היא המפתח לחיבור בין אנשים. פעמים רבות, השגרה והשיחות היומיומיות לא מביאות להיכרות אמיתית. דווקא דרך משחק, חידות וחשיבה משותפת, ניתן לגבש ולחבר בין אנשים. סדנאות לארגונים מציעות מגוון משחקי חשיבה וחידות הגיון אשר לצורך פתרונן נדרשים שיתוף פעולה, שיח וסיעור מוחין. כל אלה תורמים בסופו של דבר לפתיחות בצוות ומהווים קרקע פורייה להמשך תקשורת טובה. משחקי חשיבה הם דרך נהדרת לגבש ארגונים, חברות או בעצם כל קבוצה שהיא.

 

פעילות ODT

לפעמים, כל מה שצריך כדי ליצור גיבוש הוא לצאת ממקום העבודה. פעילויות ODT מציעות חוויה ייחודית ומהנה מחוץ לקירות המשרד. יוצאים אל השטח, קמים על הרגליים ומפעילים את הגוף והשכל גם יחד. בפעילות ה- ODT, נדרשים חברי הצוות לעבור דרך מכשולים פיזיים ולסייע אחד לשני על מנת לצלוח אתגרים. צליחה משותפת של האתגר הפיזי מהווה פתח לשיתופי פעולה עתידיים ולצליחת אתגרים בחיי היומיום. זוהי לא עוד פעילות קלאסית של גיבוש, אלא כלי של ממש לחיבור בין אנשים.

 

פעילויות מהנות ושוברות שגרה

עובדים רבים חשים שביזות ושעמום בארגון שלהם. פעמים רבות, השגרה היומיומית שוחקת ומעייפת, והעובדים מאבדים מהמוטיבציה שלהם. בדיוק לשם כך, סדנאות לארגונים מציעות פעילויות מהנות ושוברות שגרה. שלל משחקים ופעילויות יסייעו לכם ליצור חוויה ייחודית ומעניינת, לייצר קשרים חדשים בין העובדים וכך להחזיר את המוטיבציה ואת העניין לעבודה.

 

לבסוף – כמה זה יעלה?

לסיכום, סדנאות גיבוש לצוות יכולות לשפר משמעותית את האווירה בארגון שלכם, וכן להעלות את המוטיבציה ואת היעילות. דרך שלל פעילויות ומשחקים חברי הצוות ילמדו להכיר זה את זה ולשתף פעולה. מחירן של סדנאות גיבוש ינוע בין 1800 ל- 2500 שקלים, בהתאם לסוג ומיקום הפעילות וכן גודל הקבוצה. ראו זאת כהשקעה ולא כהוצאה, שכן אין דבר חשוב מהאווירה בצוות. חברי הצוות יחושו שמשקיעים בהם וחושבים עליהם, וכנראה שבתמורה ירצו לתת מעצמם ולהשקיע בחזרה.

 

לחיים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם