סטנדאפיסט לאירועים וערבים

בשנים האחרונות, הפכו מופעי בידור שפונטניים וכן מופעי סטנדאפ שונים לטרנד מקובל בהתכנסויות שונות ובאירועים חברתיים ומשפחתיים שונים. מארגנים רבים של אירועים עסקיים, אירועים חברתיים ואחרים, גילו שהוספת מימד קומי לאירוע עשויה לשפר במידה ניכרת את התוצאות הסופיות של האירוע. גם באירועים מקצועיים, מקובל כיום להביא סטנדאפיסט לאירוע חברה שיכול להפוך את האווירה לקלילה יותר ואת המשתתפים באירוע לקשובים יותר למה שיש למארגני האירוע לומר. מה הוא בעצם סטנדאפיסט ומהי התרומה האפשרית שלו להצלחת האירוע? כיצד יכול סטנדאפיסט לאירועי חברה לשפר באופן משמעותי את התוצאות הסופיות של האירוע ולסייע למארגני האירוע להשיג את כל המטרות שהם הגדירו מלכתחילה לאירוע? היכן ניתן להשיג מופע סטנד אפ איכותי המותאם באופן ספציפי לקהל המאזינים והצופים? כל התשובות בהמשך המאמר.

מהו סטנדאפיסט לאירועים ומה התרומה שלו בכל אירוע

סטנדאפיסט הוא אמן, שעיקר ההתמחות שלו היא ביצירת מצבים קומיים, או בשימוש במצבים קיימים ובהצגה שלהם מנקודת מבט קומית ייחודית. בדרך כלל, מופע הסטנד-אפ הוא מונולוג שנושא הסטנדאפיסט בפני הקהל המאזין לו, תוך שהוא יוצר אינטראקציה עם הקהל בנושאים שונים. יש סטנדאפיסטים הנוטים לשתף יותר את כל המאזינים במהלך ההופעה, ואילו אחרים נוטים רק לקרוא את הקהל אבל פחות לשתף אותו.  באשר לתרומה האפשרית של סטנדאפיסט לאירועי חברה,  הרי שככל שעובר הזמן מתברר שהוספת אתנחתא קומית באירוע כלשהו, גם אם מדובר באירוע עסקי רציני, עשויה לתרום תרומה ניכרת להצלחת האירוע. לא אחת קורה שמשתתפים באירוע מסחרי או עסקי כזה או אחר מתעייפים במהלך האירוע, וכתוצאה מכך מאבדים את הקשב. הוספת הופעה של סטנדאפ, במיוחד אם מדובר בהופעה איכותית ומקצועית, עשויה לשפר את האווירה מצד אחד ולהחזיר את הקשב של משתתפי האירוע למה שיש למארגנים לומר.

הקשר בין סטנדאפ, הגדלת הקשב והצלחת האירוע

כאמור לעיל אירועים רבים מארגנים במטרה להביא את המשתתפים למצב מסוים או לגרום להם לבצע פעולה כזאת או אחרת. לעיתים קרובות מדובר באירוע מכירות או באירוע שמטרתו לגייס סוכני מכירות למוצר או לשירות כל שהוא. ככל שקהל המאזינים יהיה קשוב יותר, כך התוצאות של האירוע מבחינת המארגנים יהיו טובות יותר. כאן בדיוק מגיע התפקיד של הסטנדאפיסט, שתפקידו להכניס את ההפוגה הקומית לאירוע או להחזיר את כלל המשתתפים לפוקוס כך שהתמקדו בהמשך האירוע בכל מה שיש למארגנים לומר. מארגני אירועים מקצועיים מכירים מזה זמן רב את ההתנהלות הזאת וארגון אירוע מבחינתם כולל תמיד קטע של בידור.

אם יש לך עניין בהופעה של סטנדאפיסט לאירועים, זה המקום הנכון עבורך כדאי ליצור קשר כבר כעת והמומחים שלנו יחזרו אליך בהקדם. הם יסייעו לך בהגדרת המטרות של האירוע ושל ההופעה, ויכינו עבור משתתפי האירוע את ההופעה הטובה והמתאימה ביותר עבורם.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם