2 רעיונות לאיפה לבצע יום הולדת עם אמן חושים

יום הולדת חשוב מתקרב במשפחה והחלטתם שהפעם אתם עושים אירוע יום הולדת ומזמינים כמה עשרות בודדות של אורחים. החלטה נוספת שכבר קיבלתם היא שאתם רוצים מופע של אמן חושים טוב שיפתיע את האורחים שלכם ואפילו יהמם אותם. לא חסרים אמני חושים בישראל שלנו והדרך לבחור אמן יכולה להיות ארוכה ומעט מסובכת ולכן תמיד כדאי לחפש המלצות. אבל, ללא קשר מי יהיה אמן החושים שלכם השאלה היא, איפה כדאי לקיים אירוע שבו אמור להתקיים מופע של אמן חושים?

 

המהות של אמן חושים

אמן חושים מעצם היותו כזה מבצע מופע שבאופיו מיועד לקהלים קטנים ואינטימיים. יש משהו במופע של אמן חושים כדוגמת רון גליקסמן שדורש קהל לא גדול ומקום פיזי שמאפשר את האווירה האינטימית והקרובה עם האמן, ושל הקהל בינו לבין עצמו. חלק מהקטעים שמבצע אמן חושים הנם מבוססי קלפים ולכן, לא ניתן לבצע אותם במקום גדול אלא אם ישנם מסכים גדולים שמקרינים את המופע לכל הקהל. אמן חושים אוהב לעבוד עם הקהל והוא מזמין לא פעם לבמה מתנדבים, כדי שזה לא ייצר אי סדר רצוי שהמקום יהיה אינטימי והעלייה של המתנדב לבמה תהיה מהירה ותשמר את הזרימה הטובה של המופע.

 

היכן כדאי לקיים מופע של אמן חושים?

חדר פרטי במסעדה גדולה

במידה והקהל שלכם הוא לא יותר מ- 30 אנשים מומלץ לחפש חדר פרטי במסעדה גדולה שיכול להיות לה חדר בגודל מתאים. היתרון של חלל כזה הוא האינטימיות והפרטיות, אמנם לא תהיה לכם במת מופע ותדרשו לעבוד עם הגברה קטנה ולא מרעישה מידי אולם, אמן החושים יוכל להתאים את עצמו בקלות רבה לתנאים כאלה ולבצע קסמי קלוז אפ (קסמים שמתבצעים ממש מתחת לאף של הקהל), קסמי קלפים שמתאימים לקהל קטן במקום אינטימי וקטעי טלפתיה שאינם דורשים שטח גדול או במה.

 

אולם אירועים קטן

ניתן למצא במקומות שונים בארץ אולמות אירועים גדולים שמחולקים לאולמות אירועים בגדלים שונים לרבות אולמות קטנים ואינטימיים לאירועים של עד 100 אנשים. אולם מסוג זה מתאים מאוד למופע של אמן חושים והוא גם יציע לכם במת מופע קטנה, תוכלו להרכיב הגברה בכל סדר גודל שיתאים לכם ובתנאי שלא תהיה מוגזמת ביחס לגודל המקום. היתרון של אולם אירועים כזה הוא בעיקר העובדה שניתן לעצב ולייצר אווירת מופע עם במה, אולי גם תאורת במה והגברה מקצועית מתאימה. את הקהל אפשר יהיה להושיב במה שנקרא ישיבת תיאטרון לאחר האוכל דבר שישלים אווירה של מופע בצורה מושלמת.

 

איפה לא לקיים מופע של אמן חושים

אסור בתכלית האיסור לקיים מופע של אמן חושים במקום פתוח בחוץ, אמן חושים אנו מתאים לתנאים כאלה, רעשי חוץ יפריעו מאוד להצלחת המופע ולא פחות מכך, העדר האווירה האינטימית והקרבה של הקהל לאמן יפחיתו כנראה מאוד את ההנאה של הקהל מהמופע.

 

פאזל מתאים

תנו לאמן החושים שלכם את התנאים שמתאימים לקיום המופע שלו ותקבלו חוויה מסוג אחר, מדויקת, מפתיעה ומצחיקה עד מאוד.

אמן מופיע

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם