4 רעיונות לפעילויות שישדרגו את האירוע שלכם!

כולם יודעים איך נראה אירוע, למשל מסיבת יום הולדת לילדים צעירים: הפעלה, כיבוד קל, טקס פתיחת מתנות, עוגה עם נרות. או למשל חתונה: חופה, ארוחה, ריקודים, נאומים. וכך נכון לגבי סוגים רבים של אירועים. אם עבורכם הרגיל והמוכר לא מספק, הנה לפניכם ארבעה רעיונות לפעילויות שישדרגו את האירוע שלכם ויהפכו אותו לבלתי נשכח.

רעיון 1: יש מאין

באדיבות האינטרנט ואלפי הערוצים בטלוויזיה, קשה למצוא משהו שרוב האורחים שלך טרם נחשפו אליו כך שערבי שקופיות מטיולים כבר פחות מתאימים לאירוע משודרג ובלתי נשכח. הרעיון הראשון שלנו הוא סדנה מעשית או כל פעילות שבה האורחים מתנסים ולא רק צופים.

אם פעם הופעה של קוסם הייתה יכולה להפנט קהל, היום יעדיפו הרוב ללמוד קסם שיוכלו לבצע בעצמם. באותה המידה אנשים בכל הגילאים, ישמחו בדרך כלל להתנסות בחוויה חדשה החל מקטיף דובדבנים וכלה בשימוש במדפסת תלת מימד.

רעיון 1_ יש מאין

רעיון 2: עולם מופלא

יש מעט מאוד אנשים שיכולים לכבוש קהל בהרצאה שכוללת דיבור בלבד, אבל כאשר זה קורה, מדובר בדרך כלל באירוע יוצא דופן ובלתי נשכח. יש רשימה של מרצים מדהימים שעוברת מפה לאוזן וכוללת אנשי מדע, סטנדאפיסטים, אנשי חינוך וספורטאים.

כריזמה היא כשרון שמצוי אצל רבים, בכל מקצוע והם אלה שיוכלו לפתוח עבורכם עולם חדש ולא מוכר של ידע או של דמיון. אם תרצו לאפשר עולם נפרד ומדהים עבור האורחים שלכם, תוכלו גם לארח אותם בתפאורה יוצאת מן הכלל, לשלב בפעילות חיות מסוגים שונים או לאתגר את האורחים שלכם בחידה מוצגת.

רעיון 3: אינטראקטיביות

קבלת תשומת לב מלאה של קהל אורחים באירוע, היא לא עניין פשוט. ודאי לא בתקופתנו, שבה אנחנו מתרגלים למסרים קצרים והולכים. כדי לא להזדקק לתשומת הלב של כולם בבת אחת, אפשר לבחור בסוג פעילות שכוללת פעולה עצמאית או בחירה אישית.

פעילות כזו יכולה להיות סדנת צילום בסמארטפון לדוגמה או משחקי מחשבה שונים או פעילות שדומה לחדר בריחה ודורשת מהאורחים אקטיביות לטובת קידום המשימה. באופן דומה ישנן פעילויות שבנויות על בסיס תוכניות טלוויזיה כמו "המרוץ למליון".

רעיון 4: להשתלב בהווה

להשתלב בהווה, כלומר לראות מה אופנתי ונפוץ היום, במקרה שלנו מדובר בדיווח מיד ראשונה ברשתות החברתיות. ישנן דרכים מגוונות לייצר פעילות שתתכתב עם הרצון לחלוק ברשת.

ישנן פעילויות שפועלות בעזרת האשטג ספציפי, שבעזרתו הם מבקשים לסמן דיווחים מהפעילות. ישנן פעילויות שכוללות תלבושות או תפאורות שמעודדות צילום. גם פעילות מעשית היא בדרך כלל משהו שאנשים אוהבים לתעד ולחלוק וגם פעילות חדשנית ומקורית מצטרפת לרשימה.

לסיכום

חשוב לזכור שהמפתח לאירוע משודרג הוא פעילות יוצאות דופן. אלה הם ארבעה רעיונות אבל כמובן שיש רבים אחרים ותוכלו להתאים אותם לאופי האירוע ולסוג קהל האורחים.

רעיון 4_ להשתלב בהווה

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם